Partnerzy biznesowi

 

licznik

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś639
mod_vvisit_counterWczoraj722
mod_vvisit_counterTen tydzień3159
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień8494
mod_vvisit_counterTen miesiąc25950
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc300870
mod_vvisit_counterSuma1139702

Aktualnie: gości 64 połączonych
Systemy do weryfikacji wiedzy Drukuj

Nowe podejście do przekazywania i weryfikacji wiedzy

Z myślą o usprawnieniu procesu weryfikacji wiedzy wprowadziliśmy do naszej oferty Interaktywny System Testowania. System wykorzystuje technologię bezprzewodowej komunikacji między urządzeniami mobilnymi (tzw. pilotami) oraz odbiornikiem i specjalnym oprogramowaniem.

Pytania wyświetlane są na ekranie, a uczniowie udzielają odpowiedzi za pomocą przypisanych do nich pilotów (np. zgodnie z numerami w dzienniku). Nauczyciel może w ten sposób szybko zebrać informacje od całej grupy wraz z błyskawicznym wyświetleniem wyników.

Dodatkowo system szybkiej odpowiedzi to również nowoczesna metodyka nauczania za pomocą, której nauczyciel weryfikuje rozumienie materiału przez uczniów na bieżąco podczas zajęć.
Szybka analiza wyników wskaże nauczycielowi mocne i słabe strony ucznia lub całej grupy. Teraz wystarczy do tego komputer PC oraz system do weryfikacji wiedzy.

Oferujemy standardowe zestawy 15, 25, 35 i 50 pilotów jak również możemy stworzyć zestaw dopasowany dokładnie do Państwa potrzeb (np. 17 pilotów). Nasza oferta obejmuje również możliwość przeprowadzenia szkolenia wdrożeniowego.

 
Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm znajdujące się na stronie są własnością producentów a prezentowane są jedynie w celach informacyjnych.

Jesteśmy Top Partnerem RICOH
Jesteśmy Top Partnerem RICOH