Partnerzy biznesowi

 

licznik

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś643
mod_vvisit_counterWczoraj722
mod_vvisit_counterTen tydzień3163
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień8494
mod_vvisit_counterTen miesiąc25954
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc300870
mod_vvisit_counterSuma1139706

Aktualnie: gości 68 połączonych
Stacjonarne tablice interaktywne Drukuj

Tablice Clasus zostały stworzone tak, aby sprostać najwyższym wymaganiom ergonomii, solidności, jakości i wytrzymałości. Aluminiowe rama jest sztywna, co gwarantuje trwałość i wytrzymałość, a brak ostrych krawędzi zapewnia bezpieczeństwo w każdym otoczeniu. Powierzchnia przednia pokryta jest materiałem polimerowym, gwarantującym wysoką odporność na zadrapania i uderzenia. Polimer ma także własności anty-odblaskowe, minimalizujące niechciane odbicia, w celu zapewnienia maksimum komfortu pracy użytkowników.

Nasz produkt pracuje w oparciu o technologię indukcji elektromagnetycznej, co umożliwia uzyskanie wysokiej rozdzielczości, a co za tym idzie - dokładną i szybką pracę. Tablice Clasus charakteryzują się niezwykle małym poborem mocy, dzięki czemu pracują w oparciu o połączenie z portem USB, likwidując typowe dla tego typu urządzeń zapotrzebowanie na kłopotliwe zasilacze.

Tablica interaktywna Clasus ma szerokie spektrum zastosowań. Począwszy od wykorzystania jej jako dużego monitora o przekątnej 78", reagującego na dotyk aż po ekran do wyświetlania filmów edukacyjnych.

Dołączane do tablicy oprogramowanie A-migo w języku polskim stanowi świetne uzupełnienie prowadzonych prezentacji i szkoleń. Oprogramowanie wyposażone jest we wszystkie niezbędne do prowadzenia zajęć narzędzia (rysowanie, malowanie, narzędzia geometryczne, wstawianie kształtów, pisanie).

Obsługa wielu formatów plików (video, audio, flash, grafika) sprawia, że tworzone przez nas prezentacje stają się o wiele bardziej dynamiczne i atrakcyjne dla odbiorców. Poza tym oprogramowanie umożliwia nam odtwarzanie animacji przedstawiających wszystkie akcje, które uprzednio wykonaliśmy, udostępnienie przygotowanych materiałów uczestnikom spotkania, korzystanie z galerii zawartej w programie, przygotowanie prezentacji w domu oraz wiele innych.

Tablica może pracować w czterech trybach:

  • Tryb kontroli pozwala na sterowanie komputerem dokładnie tak samo, jak za pomocą myszki komputerowej. Odtwarzanie plików video i audio, przeglądanie grafik, korzystanie z Internetu – to i wiele więcej możliwe jest bez podchodzenia do komputera.
  • Tryb okna pozwala na posługiwanie się piórem elektronicznym jak pisakiem na klasycznej tablicy, z tą istotną różnicą, że nie ogranicza nas jej powierzchnia (prezentacje mogą zawierać dowolną liczbę stron). Dodatkowo, notatki można uzupełniać dowolnymi treściami multimedialnymi. Po zakończeniu prezentacji, wszystkie powstałe w jej trakcie materiały mogą być zapisane, a następnie - w razie potrzeby - odtworzone lub przekazane uczestnikom.
  • Tryb pełnoekranowy działa na zasadzie podobnej do trybu okna, z taką różnicą, że do dyspozycji mamy całą powierzchnię ekranu.
  • Tryb uwag pozwala na wprowadzanie naszych notatek w każdym środowisku, w którym się znajdujemy. Bez względu na to, czy jest to pulpit, plik PDF, grafika, wszelkiego rodzaju programy itp. Naniesione w ten sposób notatki możemy w każdej chwili przenieść do naszego trybu okna, zapisać lub edytować w zależności od potrzeb.

Tablica interaktywna Clasus posiada również wbudowane narzędzie pozwalające na przeprowadzenie telekonferencji, podczas której, każdy uczestnik może brać aktywny udział, także jako prowadzący, w interaktywnych prezentacjach odbywających się w odległych ośrodkach.

Aby maksymalnie usprawnić działanie tablicy i oprogramowania istnieje możliwość tworzenia oddzielnych profili dla każdego użytkownika korzystającego z tablicy. Użytkownik indywidualnie może wtedy ustalać właściwości każdego narzędzia, jego kolor, grubość itp., dodawać do galerii własne rysunki i szablony, które mogą być w każdej chwili wykorzystane.

Akcesoria do tablicy Clasus

  • Pióra elektroniczne
  • Zestaw głośnikowy
  • Kamera internetowa
 
Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm znajdujące się na stronie są własnością producentów a prezentowane są jedynie w celach informacyjnych.

Jesteśmy Top Partnerem RICOH
Jesteśmy Top Partnerem RICOH