Partnerzy biznesowi

 

licznik

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś648
mod_vvisit_counterWczoraj722
mod_vvisit_counterTen tydzień3168
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień8494
mod_vvisit_counterTen miesiąc25959
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc300870
mod_vvisit_counterSuma1139711

Aktualnie: gości 73 połączonych
Podstawa jezdna i uchwyt ścienny Drukuj

Podstawa jezdna z regulowaną wysokością.

Podstawa jezdna do tablic interaktywnych Clasus zapewnia mobilność oraz bardzo dużą stabilność, dzięki mocnej konstrukcji opartej na dwóch wspornikach. Kompaktowe wymiary oraz możliwość regulacji wysokości umożliwiają jej przemieszczanie między pomieszczeniami. Stosunkowo długi wysięgnik na projektor oraz uniwersalny uchwyt umożliwiają zastosowanie wielu modeli projektorów. Wysięgnik na projektor jest zespolony z mechanizmem regulującym wysokość co chroni przed potrzebą częstej kalibracji systemu.

Uchwyt ścienny tablicy z regulowaną wysokością.

Uchwyt ścienny do tablic interaktywnych Clasus posiada funkcję regulacji wysokości zawieszenia tablicy. Mechanizm przemieszcza tablicę razem z wysięgnikiem na projektor i projektorem, dzięki czemu nie ma potrzeby częstej kalibracji systemu.

 

 
Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm znajdujące się na stronie są własnością producentów a prezentowane są jedynie w celach informacyjnych.

Jesteśmy Top Partnerem RICOH
Jesteśmy Top Partnerem RICOH