Meble metalowe, szafy aktowe, kartotekowe, skrytkowe, sejfy
Szafy aktowe Drukuj

Szafy aktowe znajdują wszechstronne zastosowanie dzięki zróżnicowanym możliwościom wyposażenia ich wnętrza: ustawienia półek na dowolnej wysokości dzięki otworom mocującym wykonanym co 25 mm, wyposażenie szafy w schowek montowany fabrycznie na stałe do górnego wieńca szafy. Uchwyt drzwiowy z zamkiem zabezpieczającym blokuje drzwi w dwóch punktach.

Wszystkie szafy wykonane są z blachy stalowej, zabezpieczone przed korozją, pokryte farbą proszkową. Wieniec dolny szaf wykonany jest z blachy ocynkowanej, co przedłuża żywotność szafy i zwiększa jej wytrzymałość.

Kliknij aby przeczytać pełny artykuł...
 
Szafy kartotekowe Drukuj
Szafy kartotekowe pozwalają na zachowanie idealnego ładu wśród dokumentów i kartotek. Posiadają szuflady ze specjalnie ukształtowanym obrzeżem, przystosowanym do zawieszania kartotek lub teczek zawieszkowych o znormalizowanych formatach.
Wszystkie szafy wykonane są z blachy stalowej, zabezpieczone przed korozją, pokryte farbą proszkową. Wieniec dolny szaf wykonany jest z blachy ocynkowanej, co przedłuża żywotność szafy i zwiększa jej wytrzymałość. Szuflady zamocowane są na teleskopowych prowadnicach kulkowych o podwójnym wysuwie z zabezpieczeniem przed wypadnięciem.

 

Kliknij aby przeczytać pełny artykuł...
 
Szafy skrytkowe Drukuj

Szafy ze schowkami, dzięki swej funkcjonalności, różnorodności i estetyce, pozwalają na szerokie zastosowanie w szatniach, przedszkolach, szkołach, internatach, na basenach, w fitness klubach, w miejscach pracy do przechowywania teczek, torebek, kasków ochronnych itd. Malowane są farbami proszkowymi, wieniec dolny wykonany jest z blachy ocynkowanej. Drzwi szaf zabezpieczone są zamkiem cylindrycznym ryglującym drzwi w 1 punkcie. Na zamówienie możliwe jest montowanie innych zamków np.: na monetę lub szyfrowych.

Do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności powietrza np.: na baseny proponujemy szafy wykonane w wersji ocynkowanej lub z blachy nierdzewnej oraz zamek i klucz w wersji wodoodpornej. Szafy mogą posiadać daszki stanowiące całość z meblem lub nakładane. Daszki pomagają w utrzymaniu czystości na szafie - ułatwiają wycieranie kurzu i zmiatanie śmieci.

Kliknij aby przeczytać pełny artykuł...
 
Szafy socjalne Drukuj

Metalowe meble socjalne gwarantują funkcjonalność oraz estetykę pomieszczeń socjalnych w zakładach pracy, szkołach, salach sportowych, klubach fitness, na basenach itd. Odpowiednie urządzenie tych pomieszczeń uwzględniające najbardziej zróżnicowane wymogi i potrzeby zapewnia dobre samopoczucie i podnosi standard miejsca pracy i nauki. Szafy typu Sum, Sus i Sul posiadają certyfikat zgodności z wymaganymi normami wydany przez Zakład Certyfikacji COBRABID-BBC. Wszystkie meble wykonane są z blachy stalowej, zabezpieczonej przed korozja i pokryte farbą proszkową. Wieniec dolny wykonany jest z blachy ocynkowanej. Szafy są wykonane jako pojedyncze, podwójne, potrójne lub poczwórne. Każda część może być podzielona wewnętrznie na dwa segmenty, umożliwiające oddzielne umieszczenie odzieży ochronnej i ubrań codziennych. Każda z szaf może być wykonana na nóżkach wysokości 140 mm wyposażonych w regulatory umożliwiające wypoziomowanie szaf.

Kliknij aby przeczytać pełny artykuł...
 
Szafy na mapy, rysunki Drukuj

Szafy do przechowywania rysunków, map, klisz drukarskich i dokumentacji technicznej zapewniają bezpieczne, praktyczne i uporządkowane przetrzymywanie tych materiałów.Przeznaczone są do przechowywania formatów A0 i A1.Szuflady szaf zainstalowane są na prowadnicach kulkowych o pełnym wysuwie i zabezpieczone przed wypadaniem.Maksymalne obciążenie każdej z nich wynosi około 60 kg.Szuflady blokowane są bębenkowym zamkiem centralnym.Szafy można ustawiać bezpośrednio na podłodze lub na cokole.Szafy pięcioszufladowe można ustawiać piętrowo jedna na drugiej - maksymalnie 2 sztuki.

Przykładowe modele:

Kliknij aby przeczytać pełny artykuł...
 
Stoły warsztatowe Drukuj

Meble warsztatowe, które oferujemy dzięki różnorodności rozwiązań i możliwości dowolnego łączenia ze sobą poszczególnych zestawów, a także dzięki wysokiej jakości, estetyce, funkcjonalności i wytrzymałości, spełnią wszelkie Państwa oczekiwania. Meble te pozwalają na praktyczne urządzenie każdego warsztatu. Meble wykonane są z blachy stalowej, zabezpieczone przed korozją, pokryte farbą proszkową. Kolory ustalono za pomocą palety RAL.

 

Stoły warsztatowe typu Stw łączą w sobie jakość, wytrzymałość i funkcjonalność.

Kliknij aby przeczytać pełny artykuł...
 
Sejfy Drukuj

Sejfy skonstruowane są zgodnie z wymogami europejskiej klasyfikacji urządzeń do przechowywania wartości. Sejfy posiadają certyfikat Instytutu Mechaniki Precyzyjnej w Warszawie.

Sejfy klasa I

Zgodnie z Dziennikiem Ustaw nr 129 z 14.10.1998 r. W sejfach klasy I można ubezpieczyć zawartość wysokości 1,3 jednostki obliczeniowej tj. 156 średnich pensji wg GUS - (zobacz). Sejfy mogą być wykonane ze skarbczykiem lub bez. Standardowo
Kliknij aby przeczytać pełny artykuł...
 
Regały do archiwum i bibliotek Drukuj

Regały metalowe doskonale nadają się do wykorzystania jako regały magazynowe w zakładach produkcyjnych, w hurtowniach, w sklepach oraz do wyposażenia archiwum. Proponowane przez nas regały różnią się między sobą sposobem montażu, wytrzymałością na obciążenia, rozmiarami, rodzajem materiału z jakiego wykonane są półki oraz rodzajem wykończenia powierzchni. Regały z wysuniętymi półkami nie mają przeszkadzających przednich słupków. Montuje się je w nowoczesnej technologii na wcisk dosłownie w parę minut. Poszczególne półki można wymieniać i przenosić z miejsca na miejsce dosłownie jednym chwytem ręki. Rozstaw rastra wynosi 30mm.

Kliknij aby przeczytać pełny artykuł...
 
Wieszaki Drukuj

P 101
Wieszak stojący z miejscem na parasole.
Kolorystyka: czarny, metalik, chrom
Wysokość 175 cm

P 103
Wieszak stojący.
Kolorystyka: czarny, metalik, chrom
Wysokość 175 cm

Kliknij aby przeczytać pełny artykuł...
 


Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm znajdujące się na stronie są własnością producentów a prezentowane są jedynie w celach informacyjnych.

Jesteśmy Top Partnerem RICOH
Jesteśmy Top Partnerem RICOH