Meble biurowe, aranżacja wnętrz, biurka, regały
Meble firmy Wuteh Drukuj

Od 1993 roku firma Copi-Flex jest przedstawicielem producenta mebli Wuteh. Meble firmy WUTEH od wielu lat zajmują czołowe miejsce w gronie producentów mebli biurowych w Polsce. Meble te są znane, cenione i sprzedawane również w wielu krajach europejskich.

W ofercie handlowej znajdziecie Państwo szeroką gamę mebli biurowych, które charakteryzują się wysoką jakością wykonania, nowoczesnym wzornictwem, ergonomią, różnorodną kolorystyką oraz funkcjonalnością. Meble umożliwiają tworzenie wielu konfiguracji ustawień.

Oferowane przez nas meble posiadają 2-letnia gwarancję. Zapewniamy ceny producenta.

Montaż oraz transport na terenie Płocka GRATIS!

 
System NOMO Drukuj

Meble biurowe NOMO to elegancka a zarazem prosta linia wzornicza pozwalająca na nowoczesną aranżację biura. Lekkość formy i uniwersalność predysponuje tę linię zarówno do aranżacji stanowisk pracowniczych, jak i gabinetów. Stylistycznie doskonale wpisuje się w aktualnie obowiązujące trendy. Meble biurowe pracownicze Nomo pozwalają na ustawienie wielu biurek naprzeciw siebie tworząc stanowiska typu call center. Dodatkowo do blatów biurek można zamontować panele nabiurkowe, które wyciszają miejsce pracy zapewniając komfort i wygodę. Idealne rozwiązanie zwiększające przestrzeń na nogi zapewnia podwieszana podstawka na komputer.

Kliknij aby przeczytać pełny artykuł...
 
System GEOS Drukuj

Meble biurowe GEOS występują w różnych kształtach i wymiarach, dzięki czemu aranżacji można dokonać uwzględniając indywidualne potrzeby użytkowników. Linię mebli biurowych GEOS charakteryzuje oryginalny i „lekki optycznie” stelaż biurek. Blaty oparte są na metalowej konstrukcji stelaża, na który składają się nogi, w kształcie odwróconej litery V, oraz belka nośna stanowiąca jednocześnie kanał kablowy, służący do poziomego przeprowadzenia przewodów. Szeroki wybór kształtów blatów sprawia niezwykle dużą swobodę kompozycyjną w aranżacji. Meble biurowe GEOS to dobre rozwiązanie dla osób ceniących nowoczesność.

Kliknij aby przeczytać pełny artykuł...
 
System TEAM Drukuj

Modułowość systemu i wielowariantowość ustawień to podstawowe zalety rodziny mebli biurowych TEAM. Blaty oparte są na metalowej konstrukcji stelaża, na który składają się nogi, w kształcie odwróconej litery T z wygiętą w łuk podstawą oraz belka nośna stanowiąca jednocześnie kanał kablowy, służący do poziomego przeprowadzenia przewodów. Pionowy profil nogi mebli biurowych Team to obustronnie, symetrycznie zaoblona blacha stalowa o wymiarze 180x40x1,5mm, na której znajdują się dwa rzędy okrągłych wypustek. Kolorystyka blatów: brzoza polarna, buk, buk jasny, calvados, olcha, orzech ciemny. Kolorystyka stelaży: antracyt, czarny, srebrny.

Kliknij aby przeczytać pełny artykuł...
 
System FLEX, FLEX-R Drukuj

Meble biurowe FLEX – praktyczne i ergonomiczne. Regulacja skokowa wysokości biurka od 64cm do 84 cm, blaty kształtne różnej wielkości oraz proste, szeroki wybór dostawek i pomocników. Praktycznym elementem tego systemu jest kanał kablowy stanowiący konstrukcję biurka. Meble biurowe systemu Flex mają blaty grubości 25mm zakończone obrzeżem PVC 2cm. Kolorystyka blatów: brzoza polarna, buk, buk jasny, calvados, olcha, orzech ciemny. Kolorystyka stelaży: antracyt, czarny, srebrny.

Kliknij aby przeczytać pełny artykuł...
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2
Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm znajdujące się na stronie są własnością producentów a prezentowane są jedynie w celach informacyjnych.

Jesteśmy Top Partnerem RICOH
Jesteśmy Top Partnerem RICOH