Meble biurowe, meble sklepowe, meble metalowe, fotele, krzesła, aranżacja wnętrz Płock i okolice
Meble firmy Wuteh Drukuj

Od 1993 roku firma Copi-Flex jest przedstawicielem producenta mebli Wuteh. Meble firmy WUTEH od wielu lat zajmują czołowe miejsce w gronie producentów mebli biurowych w Polsce. Meble te są znane, cenione i sprzedawane również w wielu krajach europejskich.

W ofercie handlowej znajdziecie Państwo szeroką gamę mebli biurowych, które charakteryzują się wysoką jakością wykonania, nowoczesnym wzornictwem, ergonomią, różnorodną kolorystyką oraz funkcjonalnością. Meble umożliwiają tworzenie wielu konfiguracji ustawień.

Oferowane przez nas meble posiadają 2-letnia gwarancję. Zapewniamy ceny producenta.

Montaż oraz transport na terenie Płocka GRATIS!

 
System NOMO Drukuj

Meble biurowe NOMO to elegancka a zarazem prosta linia wzornicza pozwalająca na nowoczesną aranżację biura. Lekkość formy i uniwersalność predysponuje tę linię zarówno do aranżacji stanowisk pracowniczych, jak i gabinetów. Stylistycznie doskonale wpisuje się w aktualnie obowiązujące trendy. Meble biurowe pracownicze Nomo pozwalają na ustawienie wielu biurek naprzeciw siebie tworząc stanowiska typu call center. Dodatkowo do blatów biurek można zamontować panele nabiurkowe, które wyciszają miejsce pracy zapewniając komfort i wygodę. Idealne rozwiązanie zwiększające przestrzeń na nogi zapewnia podwieszana podstawka na komputer.

Kliknij aby przeczytać pełny artykuł...
 
System GEOS Drukuj

Meble biurowe GEOS występują w różnych kształtach i wymiarach, dzięki czemu aranżacji można dokonać uwzględniając indywidualne potrzeby użytkowników. Linię mebli biurowych GEOS charakteryzuje oryginalny i „lekki optycznie” stelaż biurek. Blaty oparte są na metalowej konstrukcji stelaża, na który składają się nogi, w kształcie odwróconej litery V, oraz belka nośna stanowiąca jednocześnie kanał kablowy, służący do poziomego przeprowadzenia przewodów. Szeroki wybór kształtów blatów sprawia niezwykle dużą swobodę kompozycyjną w aranżacji. Meble biurowe GEOS to dobre rozwiązanie dla osób ceniących nowoczesność.

Kliknij aby przeczytać pełny artykuł...
 
System TEAM Drukuj

Modułowość systemu i wielowariantowość ustawień to podstawowe zalety rodziny mebli biurowych TEAM. Blaty oparte są na metalowej konstrukcji stelaża, na który składają się nogi, w kształcie odwróconej litery T z wygiętą w łuk podstawą oraz belka nośna stanowiąca jednocześnie kanał kablowy, służący do poziomego przeprowadzenia przewodów. Pionowy profil nogi mebli biurowych Team to obustronnie, symetrycznie zaoblona blacha stalowa o wymiarze 180x40x1,5mm, na której znajdują się dwa rzędy okrągłych wypustek. Kolorystyka blatów: brzoza polarna, buk, buk jasny, calvados, olcha, orzech ciemny. Kolorystyka stelaży: antracyt, czarny, srebrny.

Kliknij aby przeczytać pełny artykuł...
 
System FLEX, FLEX-R Drukuj

Meble biurowe FLEX – praktyczne i ergonomiczne. Regulacja skokowa wysokości biurka od 64cm do 84 cm, blaty kształtne różnej wielkości oraz proste, szeroki wybór dostawek i pomocników. Praktycznym elementem tego systemu jest kanał kablowy stanowiący konstrukcję biurka. Meble biurowe systemu Flex mają blaty grubości 25mm zakończone obrzeżem PVC 2cm. Kolorystyka blatów: brzoza polarna, buk, buk jasny, calvados, olcha, orzech ciemny. Kolorystyka stelaży: antracyt, czarny, srebrny.

Kliknij aby przeczytać pełny artykuł...
 
System KOMO Drukuj

Meble biurowe KOMO dają nieograniczone możliwości zabudowy wnętrz. Jest to wszechstronny i nowoczesny system mebli biurowych pracowniczych. Linia biurek Komo to propozycja dla klienta dostrzegającego wartość w tradycyjnych i ekonomicznych rozwiązaniach. Szeroki wybór elementów zapewnia możliwość tworzenia funkcjonalnych i ergonomicznych układów ustawień. Meble biurowe systemu Komo występują w kolorystyce: brzoza polarna, buk, buk jasny, calvados, olcha, orzech ciemny. Kolorystyka stelaży: srebrny.

Kliknij aby przeczytać pełny artykuł...
 
System AURA Drukuj

Szeroki wybór kształtów biurek i elementów dodatkowych zapewnia ergonomiczne i funkcjonalne rozwiązania. Meble biurowe Aura posiadają metalowy stelaż w kształcie o litery L. Stelaż składa się ze stalowych profili o wymiarach 50x30x1,5mm – pojedynczy profil poziomy tworzy stopę, dwa równoległe względem siebie tworzą pionową nogę, górny poziomy, pojedynczy profil tworzy oparcie dla blatu. Noga stelaża posiada wypełnienie z płyty melaminowanej, w tym samym kolorze, co wybrany przez Klienta blat. Nogi wyposażone są w maskownice, które zakrywają przeprowadzone tamtędy, pionowo przewody. Kolorystyka oklein: brzoza polarna, buk, buk jasny, calvados, olcha, orzech ciemny, popiel, biały. Kolorystka stelaży: antracyt, czarny, srebrny.

Kliknij aby przeczytać pełny artykuł...
 
System POLO Drukuj

Meble biurowe POLO – profil stalowy prostokątny, noga również stalowa o średnicy 60mm z charakterystycznymi „kopytkami” będącymi regulatorami wysokości, regulacja w granicach 72 – 78 cm. Blaty grubości 25mm zakończone obrzeżem PVC 2cm, różne kształtne. Kolorystyka blatów mebli biurowych Polo: brzoza polarna, buk, buk jasny, calvados, olcha, orzech ciemny. Kolorystyka stelaży: antracyt, czarny, srebrny.

Kliknij aby przeczytać pełny artykuł...
 
System VEGA Drukuj

Meble biurowe VEGA – najprostsze i ekonomiczne rozwiązanie, cała konstrukcja biurka opiera się na płytach. Tradycyjna forma i przede wszystkim niski koszt rozwiązań sprawia, że jest to system niezwykle uniwersalny. Szeroki wybór kształtów blatów Vega meble biurowe umożliwia niezwykle dużą swobodę kompozycyjną w aranżacji. Blaty dowolnej wielkości i kształtów o grubości 25mm zakończone obrzeżem PVC 2cm. Kolorystyka blatów: brzoza polarna, buk, buk jasny, calvados, olcha, orzech ciemny.

Kliknij aby przeczytać pełny artykuł...
 
Szafy Typ ZW Drukuj

Szafy posiadają wieniec górny i dolny z płyty - 25mm, ściany tylne z płyty HDF – 3mm. Wewnątrz półki o grubości 18 mm z możliwością regulacji wysokości. Wszystkie krawędzie wykończone obrzeżem PCV. Szafy wyposażone są również w regulatory poziomu oraz zamki.

Kliknij aby przeczytać pełny artykuł...
 
Szafy Typ INOX Drukuj

Szafy i regały INOX są doskonałym uzupełnieniem systemów biurek. Ze względu na konstrukcję i różnorodność modeli są ofertą o wyższym standardzie niż linia ZW. Cechy konstrukcyjne tej linii to: wzmocnione półki gr. 25 mm, a także półki metalowe w modelach o szerokości 1200 mm, zamki baskwilowe i pełne plecy z płyty (dodatkowo umożliwiają zastosowanie szaf jako elementów przegradzających duże pomieszczenia) i regulacja poziomu od wnętrza mebla.

Kliknij aby przeczytać pełny artykuł...
 
Kontenerki Drukuj

Proponujemy kontenerki: - Jezdne - pod blaty biurek - Stacjonarne - dostawne do biurek - Stacjonarne - pod przystawki, polecamy je do wszystkich linii mebli.

Kliknij aby przeczytać pełny artykuł...
 
System rurowo-kulowy TRIS Drukuj

System TRIS, potocznie zwany rurowo - kulowym, znajduje zastosowanie nie tylko w sklepach, ale praktycznie w każdym wnętrzu użytkowym w postaci regałów, wieszaków, stolików, zabudowy garderób, magazynków a nawet stoisk targowych.

Kliknij aby przeczytać pełny artykuł...
 
Meble sklepowe w ofercie Drukuj

Elementy wyposażenia sklepów znajdujące się w naszej ofercie.

  • Balustrady,poręcze

Kliknij aby przeczytać pełny artykuł...
 
Fotele i krzesła Drukuj

Firma Copi-Flex jest przedstawicielem firm Nowy Styl i Dziedzic. Posiadamy ceny producenta oraz udzielamy dwuletniej gwarancji na towar. Zapewniamy bezpłatny montaż i transport na terenie Płocka.

Strona producenta foteli i krzeseł, które oferujemy, firmy Nowy Styl - KLIKNIJ

  • Przy większych zamówieniach - atrakcyjne rabaty.

  • Do podanych cen należy doliczyć podatek VAT (22%).
  • W naszej ofercie znajduje się wiele innych modeli krzeseł oraz foteli biurowych. Oto część oferty:

 
Szafy aktowe Drukuj

Szafy aktowe znajdują wszechstronne zastosowanie dzięki zróżnicowanym możliwościom wyposażenia ich wnętrza: ustawienia półek na dowolnej wysokości dzięki otworom mocującym wykonanym co 25 mm, wyposażenie szafy w schowek montowany fabrycznie na stałe do górnego wieńca szafy. Uchwyt drzwiowy z zamkiem zabezpieczającym blokuje drzwi w dwóch punktach.

Wszystkie szafy wykonane są z blachy stalowej, zabezpieczone przed korozją, pokryte farbą proszkową. Wieniec dolny szaf wykonany jest z blachy ocynkowanej, co przedłuża żywotność szafy i zwiększa jej wytrzymałość.

Kliknij aby przeczytać pełny artykuł...
 
Szafy kartotekowe Drukuj
Szafy kartotekowe pozwalają na zachowanie idealnego ładu wśród dokumentów i kartotek. Posiadają szuflady ze specjalnie ukształtowanym obrzeżem, przystosowanym do zawieszania kartotek lub teczek zawieszkowych o znormalizowanych formatach.
Wszystkie szafy wykonane są z blachy stalowej, zabezpieczone przed korozją, pokryte farbą proszkową. Wieniec dolny szaf wykonany jest z blachy ocynkowanej, co przedłuża żywotność szafy i zwiększa jej wytrzymałość. Szuflady zamocowane są na teleskopowych prowadnicach kulkowych o podwójnym wysuwie z zabezpieczeniem przed wypadnięciem.

 

Kliknij aby przeczytać pełny artykuł...
 
Szafy skrytkowe Drukuj

Szafy ze schowkami, dzięki swej funkcjonalności, różnorodności i estetyce, pozwalają na szerokie zastosowanie w szatniach, przedszkolach, szkołach, internatach, na basenach, w fitness klubach, w miejscach pracy do przechowywania teczek, torebek, kasków ochronnych itd. Malowane są farbami proszkowymi, wieniec dolny wykonany jest z blachy ocynkowanej. Drzwi szaf zabezpieczone są zamkiem cylindrycznym ryglującym drzwi w 1 punkcie. Na zamówienie możliwe jest montowanie innych zamków np.: na monetę lub szyfrowych.

Do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności powietrza np.: na baseny proponujemy szafy wykonane w wersji ocynkowanej lub z blachy nierdzewnej oraz zamek i klucz w wersji wodoodpornej. Szafy mogą posiadać daszki stanowiące całość z meblem lub nakładane. Daszki pomagają w utrzymaniu czystości na szafie - ułatwiają wycieranie kurzu i zmiatanie śmieci.

Kliknij aby przeczytać pełny artykuł...
 
Szafy socjalne Drukuj

Metalowe meble socjalne gwarantują funkcjonalność oraz estetykę pomieszczeń socjalnych w zakładach pracy, szkołach, salach sportowych, klubach fitness, na basenach itd. Odpowiednie urządzenie tych pomieszczeń uwzględniające najbardziej zróżnicowane wymogi i potrzeby zapewnia dobre samopoczucie i podnosi standard miejsca pracy i nauki. Szafy typu Sum, Sus i Sul posiadają certyfikat zgodności z wymaganymi normami wydany przez Zakład Certyfikacji COBRABID-BBC. Wszystkie meble wykonane są z blachy stalowej, zabezpieczonej przed korozja i pokryte farbą proszkową. Wieniec dolny wykonany jest z blachy ocynkowanej. Szafy są wykonane jako pojedyncze, podwójne, potrójne lub poczwórne. Każda część może być podzielona wewnętrznie na dwa segmenty, umożliwiające oddzielne umieszczenie odzieży ochronnej i ubrań codziennych. Każda z szaf może być wykonana na nóżkach wysokości 140 mm wyposażonych w regulatory umożliwiające wypoziomowanie szaf.

Kliknij aby przeczytać pełny artykuł...
 
Szafy na mapy, rysunki Drukuj

Szafy do przechowywania rysunków, map, klisz drukarskich i dokumentacji technicznej zapewniają bezpieczne, praktyczne i uporządkowane przetrzymywanie tych materiałów.Przeznaczone są do przechowywania formatów A0 i A1.Szuflady szaf zainstalowane są na prowadnicach kulkowych o pełnym wysuwie i zabezpieczone przed wypadaniem.Maksymalne obciążenie każdej z nich wynosi około 60 kg.Szuflady blokowane są bębenkowym zamkiem centralnym.Szafy można ustawiać bezpośrednio na podłodze lub na cokole.Szafy pięcioszufladowe można ustawiać piętrowo jedna na drugiej - maksymalnie 2 sztuki.

Przykładowe modele:

Kliknij aby przeczytać pełny artykuł...
 
Stoły warsztatowe Drukuj

Meble warsztatowe, które oferujemy dzięki różnorodności rozwiązań i możliwości dowolnego łączenia ze sobą poszczególnych zestawów, a także dzięki wysokiej jakości, estetyce, funkcjonalności i wytrzymałości, spełnią wszelkie Państwa oczekiwania. Meble te pozwalają na praktyczne urządzenie każdego warsztatu. Meble wykonane są z blachy stalowej, zabezpieczone przed korozją, pokryte farbą proszkową. Kolory ustalono za pomocą palety RAL.

 

Stoły warsztatowe typu Stw łączą w sobie jakość, wytrzymałość i funkcjonalność.

Kliknij aby przeczytać pełny artykuł...
 
Sejfy Drukuj

Sejfy skonstruowane są zgodnie z wymogami europejskiej klasyfikacji urządzeń do przechowywania wartości. Sejfy posiadają certyfikat Instytutu Mechaniki Precyzyjnej w Warszawie.

Sejfy klasa I

Zgodnie z Dziennikiem Ustaw nr 129 z 14.10.1998 r. W sejfach klasy I można ubezpieczyć zawartość wysokości 1,3 jednostki obliczeniowej tj. 156 średnich pensji wg GUS - (zobacz). Sejfy mogą być wykonane ze skarbczykiem lub bez. Standardowo
Kliknij aby przeczytać pełny artykuł...
 
Regały do archiwum i bibliotek Drukuj

Regały metalowe doskonale nadają się do wykorzystania jako regały magazynowe w zakładach produkcyjnych, w hurtowniach, w sklepach oraz do wyposażenia archiwum. Proponowane przez nas regały różnią się między sobą sposobem montażu, wytrzymałością na obciążenia, rozmiarami, rodzajem materiału z jakiego wykonane są półki oraz rodzajem wykończenia powierzchni. Regały z wysuniętymi półkami nie mają przeszkadzających przednich słupków. Montuje się je w nowoczesnej technologii na wcisk dosłownie w parę minut. Poszczególne półki można wymieniać i przenosić z miejsca na miejsce dosłownie jednym chwytem ręki. Rozstaw rastra wynosi 30mm.

Kliknij aby przeczytać pełny artykuł...
 
Wieszaki Drukuj

P 101
Wieszak stojący z miejscem na parasole.
Kolorystyka: czarny, metalik, chrom
Wysokość 175 cm

P 103
Wieszak stojący.
Kolorystyka: czarny, metalik, chrom
Wysokość 175 cm

Kliknij aby przeczytać pełny artykuł...
 
Stoły i krzesła do sal, stołówek Drukuj

Nasza oferta mebli szkolnych obejmuje również wyposażenie sal i stołówek szkolnych tj. krzesła i stoły.

Oto część oferty:

  • Stół Żak

Rama pod blatem oraz nogi wykonane z rury kwadratowej lakierowanej na kolory brązowy lub czarny, blat z płyty laminowanej (buk).
Wysokość stołu 750 mm
Wymiary blatu 800×800 mm lub 1200 x 800 mm

Kliknij aby przeczytać pełny artykuł...
 
Ławki do szatni Drukuj

W naszej ofercie znajduje się duży wybór mebli szkolnych. Są wśród nich m.in. ławki do szatni.

Oto część naszej oferty:

  • Stelaż wykonany z rurki stalowej, malowanej proszkowo na kolor RAL 8016 - ciemny brąz. Siedzisko wykonane z trzech listew z drewna liściastego, lakierowanych lakierem bezbarwnym. Nogi wyposażone w stopki z tworzywa, nie niszczące podłogi.

ŁO 12 wys. 460 x szer. 1200 x gł. 440 mm
ŁO 16 wys. 460 x szer. 1600 x gł. 440 mm
ŁO 20 wys. 460 x szer. 2000 x gł. 440 mm

 

Kliknij aby przeczytać pełny artykuł...
 
Stoły Drukuj

 

Dzięki przyjaznym stołom Nowy Styl stworzysz piękną kuchnię lub jadalnię, zapewnisz wygodę gościom Twojej restauracji lub kawiarni.

Wyjątkowo bogata oferta umożliwi Ci aranżację wnętrza w stylu, który preferujesz. Tymczasem korzystna relacja jakości i cen stołów miło Cię zaskoczy.

 
Taborety Drukuj

 

Niezastąpione w każdej kuchni, poręczne i małe - mowa o taboretach. Taborety dostępne są z metalową, chromowaną lub lakierowaną ramą, możesz również wybrać tapicerowane lub bukowe siedzisko.

Większość produktów możesz układać jeden na drugim (sztaplować) dzięki czemu oszczędzasz miejsce.

 
Krzesła kawiarniane, restauracyjne Drukuj

 

Dzięki przyjaznym krzesłom Nowy Styl stworzysz piękną kuchnię lub jadalnię, zapewnisz wygodę gościom Twojej restauracji lub kawiarni.

Wyjątkowo bogata oferta umożliwi Ci aranżację wnętrza w stylu, który preferujesz. Tymczasem korzystna relacja jakości i cen krzeseł miło Cię zaskoczy.

 
Stołki barowe Drukuj

 

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą stołków barowych, zaprojektowanych z myślą o wnętrzach w różnych stylach.

Większość stołków barowych jest elementem szerszej linii, która zawiera również obniżony stołek barowy, przystosowany do blatów kuchennych i barków, krzesło - oraz w wybranych liniach - stół.

 
Szafy lekarskie Drukuj

Z grona mebli metalowych proponujemy Państwu szeroki asortyment mebli medycznych , na który w szczególności składają się: szafy lekarskie, szafki wiszące, stoliki chirurgiczne, stoliki na materiały opatrunkowe, szafki przyłóżkowe. Proponowane przez nas meble stanowią doskonałe, wysokiej jakości wyposażenie nowoczesnych gabinetów lekarskich, pomieszczeń laboratoryjnych, pracowni naukowo-badawczych, szpitali, aptek i innych lokali medycznych. Możliwość zamontowania do stolików i szafek kółek gwarantuje odpowiednie cechy użytkowe. Meble pokryte są farbami proszkowymi o wysokiej odporności chemicznej - kolory wg. palety RAL.

Szafy lekarskie stanowią doskonałe wyposażenie gabinetów lekarskich, aptek i innych pomieszczeń medycznych.  Drzwi szafy są metalowe z wypełnieniem ze szkła hartowanego. Szklane półki - przestawne co 25mm. Uchwyt drzwiowy posiada zamek zabezpieczający, ryglujący drzwi w dwóch punktach.

 

Kliknij aby przeczytać pełny artykuł...
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2
Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm znajdujące się na stronie są własnością producentów a prezentowane są jedynie w celach informacyjnych.

Jesteśmy Top Partnerem RICOH
Jesteśmy Top Partnerem RICOH