Szafy lekarskie Drukuj

Z grona mebli metalowych proponujemy Państwu szeroki asortyment mebli medycznych , na który w szczególności składają się: szafy lekarskie, szafki wiszące, stoliki chirurgiczne, stoliki na materiały opatrunkowe, szafki przyłóżkowe. Proponowane przez nas meble stanowią doskonałe, wysokiej jakości wyposażenie nowoczesnych gabinetów lekarskich, pomieszczeń laboratoryjnych, pracowni naukowo-badawczych, szpitali, aptek i innych lokali medycznych. Możliwość zamontowania do stolików i szafek kółek gwarantuje odpowiednie cechy użytkowe. Meble pokryte są farbami proszkowymi o wysokiej odporności chemicznej - kolory wg. palety RAL.

Szafy lekarskie stanowią doskonałe wyposażenie gabinetów lekarskich, aptek i innych pomieszczeń medycznych.  Drzwi szafy są metalowe z wypełnieniem ze szkła hartowanego. Szklane półki - przestawne co 25mm. Uchwyt drzwiowy posiada zamek zabezpieczający, ryglujący drzwi w dwóch punktach.

 

 

Istnieje możliwość wykonania szaf na kółkach, co ułatwia przesuwanie szafy wraz z zawartością. Posiadają kółka antystatyczne, skrętne, nie brudzące posadzki.

 

 

 

 
Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm znajdujące się na stronie są własnością producentów a prezentowane są jedynie w celach informacyjnych.

Jesteśmy Top Partnerem RICOH
Jesteśmy Top Partnerem RICOH