Programy biurowe, systemy operacyjne, pakiet Office
Programy biurowe Drukuj

W aktualnej ofercie posiadamy następujące oprogramowanie dla biur, w tym: pakiet MS Office; systemy operacyjne MS Windows: XP, Vista, 7; programy antywirusowe: NOD32, Kaspersky, Norton Symantec.

 
Comarch OPT!MA w wersji dla biur rachunkowych Drukuj

Comarch OPT!MA w wersji dla biur rachunkowych to kompleksowy program do obsługi Biur Rachunkowych i kancelarii Doradców Podatkowych. To sprawdzone rozwiązanie wykorzystywane w ponad 4000 biur rachunkowych. Aplikacja jest na bieżąco dostosowywana do zmieniających się przepisów co umożliwia świadczenie merytorycznych, zgodnych z przepisami usług księgowych dla wszystkich typów rozliczeń wraz z ewidencją kadr oraz rachubą płac. Nadanie rekomendacji przez Stowarzyszenie Księgowych potwierdza wysoką jakość programu. Wiedza i doświadczenie jaką posiadają właściciele i pracownicy biur rachunkowych to najcenniejszy kapitał, wykorzystywany przy tworzeniu rozwiązań dla biur rachunkowych. Dzięki tej współpracy powstały dedykowane moduły jak: Biuro Rachunkowe, Pulpit Menadżera czy IWD. Pozwalają one na oszczędność czasu związanego z obiegiem dokumentów, a także na usprawnienie kontaktów z klientami.

Kliknij aby przeczytać pełny artykuł...
 


Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm znajdujące się na stronie są własnością producentów a prezentowane są jedynie w celach informacyjnych.

Jesteśmy Top Partnerem RICOH
Jesteśmy Top Partnerem RICOH